ZŁOTY ESZELON & VIOLETOWA GWARDIA

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#1 2008-03-20 10:15:05

wojtekmoryn

Moderator

803203
Call me!
Skąd: Szczecin
Zarejestrowany: 2008-03-11
Posty: 291

zaczynamy

podsumowanie sytuacji

ambasada lev 18 dziś będzie lev 20
i sprawa zamknięta

no teraz trzeba to poukładać
moja propozycja

podział na grupy jest i zostaje
ew. mała weryfikacja  i podział zostaje

podział kompetencji
nie wiem czy rekrutacja i dyplomacja dalej podlega pod główny (?) ale takiego nie ma - no to pod kogoś z zarządu
a zapewne tak
to naszym ew. koordynatorem tych spraw proponuje
keczupa
nawiązał by kontakt z ludźmi wyznaczonych przez zarząd
i odpowiadał by za pilnowanie prawidłowych wpisów w profilu zapki itp..... zaprszenia itd

wojna
deff
i
off
na zasadzie istniejących grup
plus jeden koordynator zadań off - całego sojuszu
odpowiadał by za współprace z ludzmi z innych filarów

to samo deff

trzeba mocno naciskać zarząd na współpracę pomiędzy filarami
bo przestaniemy być jednością

dwa
nasza grupa zarządcza
plus wybrani ludzie
mają dostęp do naszego wew. forum
tam omawiamy najważniejsze sprawy

przy takim dużym soju
forum otwarte zabrdzo narażone na kretowanie

i dlatego dalszą czesc proszę abyśmy zrobili na forum


w imię zasad sk..........

Offline

 

#2 2008-03-20 10:21:55

mlodyRTW

Moderator

2641987
Zarejestrowany: 2008-03-12
Posty: 92

Re: zaczynamy

OK zgadzam się z Wojtkiem musimy teraz ustalić skład naszej rady i poukładać mniej więcej kto co i jak a reszta wyjdzie w praniu
nasze grupy i tak już ze sobą w miarę współpracują więc ogólnie zostanie nam tak naprawdę dopieszczenie szczegółów i lepsza synchronizacja realizowanych zadań przez nasz hufiec

mamy fajnych ludzi i tylko musimy się bardziej zgrać, Ci co będą odstawać będą do odstrzału

Ostatnio edytowany przez mlodyRTW (2008-03-20 10:22:57)

Offline

 

#3 2008-03-20 10:27:28

keczup

Administrator

Zarejestrowany: 2008-01-29
Posty: 225

Re: zaczynamy

na pewno potrzebne sa organy, mysle że kazdy z rady powinien miec jakąs funkcję

kogo potrzeba?

rekrutant
ktos od kontaktów na zewnatrz (takze z innymi odłamami soja)
ktos od spraw wewnetrznych
dowódcy poszczególnych armii


mysle ze forum trzeba przerobic na forum całego Naszego odłamu... więc pytanie... co ma byc ukryte i dla kogo... moge zrobic tak, że rada tylko dla rady (tak jest teraz)... jakas czesc forum tylko dla tych co sa teraz... no i reszta ... czy zrobic tematy/podfiora dla poszczególnych armii?


no i zmiana nazwy.. proponuje GwardiaZE ... bo chyba ta nazwa najlepiej by NAs wyrażała...

Offline

 

#4 2008-03-20 10:29:37

keczup

Administrator

Zarejestrowany: 2008-01-29
Posty: 225

Re: zaczynamy

aha... widzicie wszystko tak jak było wczesniej?... gdyby cos sie zmienialo, cos znikalo musicie mi o tym pisac bo z poziomu admina i tak widze wszystko a czasem moge cos tam pominąc...

Offline

 

#5 2008-03-20 10:49:34

wojtekmoryn

Moderator

803203
Call me!
Skąd: Szczecin
Zarejestrowany: 2008-03-11
Posty: 291

Re: zaczynamy

co do forum
pozostajemy przy naszym forum gwardii

to forum ma służyć kontaktowi rady
plus
uzgadnianiu akcji wojennych z zaufanym ludźmi

ludzie nie chcą na 1 forum zaglądać
a jak zrobimy im 2 to w ogóle zgłupieją


w imię zasad sk..........

Offline

 

#6 2008-03-20 11:03:55

keczup

Administrator

Zarejestrowany: 2008-01-29
Posty: 225

Re: zaczynamy

ok

Offline

 

#7 2008-03-20 11:12:11

Pomponiusz

Rada

Zarejestrowany: 2008-03-12
Posty: 131

Re: zaczynamy

do scislego zarzadu naszego soja bym dal (nie mowie o dostepie do w-w forum - bo tam zaufanych jest wiecej, ale o zarzadzie - z funkcjami, full uprawnieniami itp) - Rosie, Keczupa, nie wiem - moze jeszcze Kaktus?
Grupy zostaja jak byly, do nas raczej zaden mis nie dojdzie.
Problem bedzie z obsada funkcji.
Fakt ze powinien byc sojsuzowy koordynator off, drugi od def, szefowie grup bojowych i koordynator dyplomatyczny (bo dyplomata i rekrutant jest jeden dla wszystkich Gwardii). I jeszcze przydal by sie zarzadca w-w sojuszu naszego. Taki administrator spraw ogolnych, ta funkcje moze pelnic ten koordynator dyplomatyczny ewentualnie.
Tylko tu problem ze ma:) bo z deka sie wypalilem, Mam na pienku z narzeczona, zawalilem sporo spraw w realu i musze to nadrobic.
Dlatego chyba widzialbym sie na stanowisku - wlasnie koordynator z dyplomata i rekrutem sojuszowym (ze Scormem mam ciagly kontakt GG, de facto jako hetman to robilem). Chyba ze Keczup to chce robic to ja najwyzej moge sie ograniczyc do kontaktow ze Scormem w sprawie nowych czlonkow.
Kurde, nie wiem sam co ze soba zrobic:), chcialbym sie troche odsunac w cien. Koordynatorem off na bank nie chcee byc bo po prostu nie bede w stanie robic tego dobrze.
A na dodatek znowu siedze w robocie i nie mam jak z Wami dyskutowac:(

Ostatnio edytowany przez Pomponiusz (2008-03-20 11:12:42)

Offline

 

#8 2008-03-20 11:21:46

keczup

Administrator

Zarejestrowany: 2008-01-29
Posty: 225

Re: zaczynamy

odnosnie dyplomaty i rekrutanta... dyplomacja w imieniu calej Gwardii to jedno... ale dyplomacja w tym kontekscie nieco uszcuplonym powinna zostac...nie mzoe byc tak ze wszelkie zapytania do NAs czy problemy bedziemy zrzucac wyzej...  co do rekrutacji... mamy równorzedne 6 odłamów... osobiscie nie wyobrazam sobie tego żeby ktos nam kazał przyjac kogos kogo nie chcemy... nie moze byc tak ze tak jak w akademii ktos powie da sie go tam i sie zobaczy... cała siła NAszego hufca polegała na wielu znjacych sie i sprawdzonych graczy... i niech tak pozostanie...

Offline

 

#9 2008-03-20 11:27:13

keczup

Administrator

Zarejestrowany: 2008-01-29
Posty: 225

Re: zaczynamy

Odnosnie funckjii... uwazam ze praca w grupach bojowych jakos tam sie sprawdza... nie trzeba wiec kogos koordynujacego cały off lub cały deff... mamy na czele tych armii na tyle sprawdzone osoby, ze spokojnie w szczególnych przypadkach dogadaja sie... wojtek niech zostanie po rpostu koordynatorem Nszego skrzydła czy Ministerm Spraw Wewnetrznbych lub zwał jak zwał i tyle

Offline

 

#10 2008-03-20 12:22:07

mlodyRTW

Moderator

2641987
Zarejestrowany: 2008-03-12
Posty: 92

Re: zaczynamy

dla mnie tak naprawdę funkcje nie mają żadnego znaczenia najważniejsi są ludzie na których można polegać a w naszym hufcu jest ich wielu za co dziękuje bo grać się chce

co do dyplomacji sprawa tyczy się całej koalicji więc w porozumieniu z zarządem

co do rekrutacji to uważam, tak samo jak keczup, że powinniśmy sami wybierać swoich nowych członków w taki sam schemat pytań jak było do tej pory niech tylko scrom go przefiltruje i sprawdzi a decyzję podejmiemy w naszym hufcu w końcu do z nami będzie grał i nam będzie podlegał, pomoc w DEFie i akcje w OFFie też będzie brał razem z nami więc powinniśmy mieć decydujące prawo głosu

pewne funkcje można połączyć więc nie ma problemy z ich obsadzeniem
co do przydziału funkcji wszystkim z rady to bym się zastanowił uważam, że tylko odpowiednie osoby powinny mieć pełne uprawnienia pozostałym można ograniczyć je do: masspam, wyrzuć i zaproś gracza
dyplomacja, przydziel stanowisko, zmień opis, zmień nazwę pozostawiłbym tylko najważniejszym osobą w sojuszu - nie mam tu na myśli siebie oczywiście

jak już mówiłem wcześniej resztę rzeczy jak współpraca pomiędzy grupami i inne tego typu zagadnienia trzeba tylko dopracować aby sprawniej śmigały i jest to do zrobienia

z resztą i tak będziemy musieli zrobić formalne wybory władz sojuszu w formie głosowania więc spoko 6 osób wydaje mi max powinno wystarczyć do obsadzenia

Ostatnio edytowany przez mlodyRTW (2008-03-20 12:34:04)

Offline

 

#11 2008-03-20 13:13:45

Pomponiusz

Rada

Zarejestrowany: 2008-03-12
Posty: 131

Re: zaczynamy

Mamy: Krwawa, Mlody, Wojtek, ja, Keczup i dalbym Rosie, co Wy na to?
Do obsadzenia 4 dowodcow grup bojowych, dyplomata/rekrutant, i nie wiem...moze zarzadca soja, czyli osoba od administracji w-w, massow, tyle ze to moze robic dyplomata.
Co do polityki i rekrutacji - oczywiscie musimy miec w pewnym stopniu autonomiczna. Tyle ze nie mozemy zapomniec ze jestesmy czescia Gwardii, dlatego nie olejemy forum glownego, Scorma itd.
Wojtkowi marudzilem ze poniewaz chce sie odsunac w cien i nadrobic pare spraw w realu to chcialbym sie ograniczyc do rekrutanta/dyplomaty (jako hetman w duzej czesci sie tym zajmowalem) - ale nie widze kadnydata na dowodce gr. Zachod. Wiec moze jak sugerowal Wojtek dzialka dyplomatyczna zajalbys sie Ty Keczup. Ja jako formalny hetman majacy wglad w plany i kontakty z Zarzadem Gwardii bym najwyzej Cie wspieral.
Poza tym - wlasnie hetmanstwo, chcialbym aby de facto nie bylo hetmanow, zeby cala nasza rada byla na w 100% rownych zasadach. Ale to tylko moje sugestie.

Offline

 

#12 2008-03-20 13:47:32

wojtekmoryn

Moderator

803203
Call me!
Skąd: Szczecin
Zarejestrowany: 2008-03-11
Posty: 291

Re: zaczynamy

wg. mnie
Rosia - tak

rada - wszyscy równi zdecydowanie tak

i jeszcze jedno ważne
Pomponiusz ma wgląd w plany Zarządu całej Gwardii
i dostęp zapewno w forum głównym do Rady
wg. mnie musi być jeszcze ktoś a nawet ktoś więcej

ile osób z innych sojuszów ma tam swoich przedstawicieli ??
nie możemy być nie równo traktowani


w imię zasad sk..........

Offline

 

#13 2008-03-20 16:14:32

Pomponiusz

Rada

Zarejestrowany: 2008-03-12
Posty: 131

Re: zaczynamy

U nas jeszcze Krwawa i Mlody mają tam dostęp. Młody dodatkowo tak jak i ja jest weteranem s4, więc mamy dość znajomości wśród rady aby dowiedziec się tego i owego poza obiegiem;P

Offline

 

#14 2008-03-20 16:47:03

wojtekmoryn

Moderator

803203
Call me!
Skąd: Szczecin
Zarejestrowany: 2008-03-11
Posty: 291

Re: zaczynamy

czekamy jeszcze na wypowiedz Rosi - którą proszę o włączenie, krwawej i temat zamykamy

i zaczynamy działać

drugie - pomponiusz niech się zorientuje czy mamy jakieś misi w pakiecie otrzymać,

jeśli nie to czy jedziemy damian, berickw i cała reszta

i taki pomysł na gorąco z chłopakami z Mz którzy są koło nas
może by pogadać z nimi o przejęciu ich

myśle że na fali V mogli by przejść do nas


w imię zasad sk..........

Offline

 

#15 2008-03-20 17:35:00

Pomponiusz

Rada

Zarejestrowany: 2008-03-12
Posty: 131

Re: zaczynamy

BercikW i Hetzer sa na liscie ktora przeslal Tequila do przyjecia, ale po moim ostrym protescie nie przeszli wstepnej selekcji. Mają złożyć podania normalnym trybem. Wiec oni odpoadaja p co jako cele, czekamy, ale Damiana na liscie nie ma, wiec sadze ze wkrotce odbijemy sobie na nim nasze straty.
Z MZ jasne ze tak, ale ostroznie. Warto jednak wyybadac ich graczy. Mam nadzieje ze naszemu Zarzadowi nie chodzi po glowie wojna z nimi, polubilem ich:)

Ostatnio edytowany przez Pomponiusz (2008-03-20 17:36:12)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plSarbinowo pokoje