ZŁOTY ESZELON & VIOLETOWA GWARDIA


#1 2008-04-18 13:52:44

wojtekmoryn

Moderator

803203
Call me!
Skąd: Szczecin
Zarejestrowany: 2008-03-11
Posty: 291

rodzynki

pierwszy rodzynek dał sie złapać na posta o sitterach

bArT00     18.04.08    
    RE: [m] sitterzy     13:52:53    
    U mnie jest sitterem gracz JoseJasinho tyle, ze nie jest wpisany jako sitter tylko ma moje hasło, jest to mój kumpel z klasy ;] A ja jestem jego sitterem.
____________
wojtekmoryn napisał(a):

Jeśli ktoś trzyma sita u kogoś z poza sojuszy Gwardii lub ktoś z poza sojuszy Gwardii trzyma u Ciebie sitta proszę zgłosić to, u mnie osobiście, gracz złapany na w/w sitterowaniu nie zgłoszonym do mnie zostanie wydalony z sojuszu bez powrotu.

wojtekmoryn


i co robimy droga rado ??


w imię zasad sk..........

Offline

 

#2 2008-04-18 14:08:46

wojtekmoryn

Moderator

803203
Call me!
Skąd: Szczecin
Zarejestrowany: 2008-03-11
Posty: 291

Re: rodzynki

DRUGI
pkowal     18.04.08    
    RE: [m] sitterzy     14:05:38    
    ja -> Pomponiusz
ja -> perlit
perlit -> ja
____________

perlit bez sojuszu


w imię zasad sk..........

Offline

 

#3 2008-04-18 17:37:25

keczup

Administrator

Zarejestrowany: 2008-01-29
Posty: 225

Re: rodzynki

bart00 ...

ma pieknego 15 c

ja uwazam ze albo daje Nam wejscie do ML bez wiedzy jego kolegi...
... albo mamy kolejny cel (byc moze trudnu ze wzgklędu na tego ML)

MOzna tez mu dac szanśe by zrezygnował z tego gościa (niby sie przyznał... dobra wola etc)... ale z drugiej strony jest z nami od niedawna to raz... wynik głosowania był taki sobie... jak widze przez rekrutanta przeszedł bez chyba takiej informacji... i dziwi mnie dlaczego ML go nie wziął skoro ma tam kumpla a my go przygranalesmy... może nieświadomy kret?


Co do drugiego typa to pozbycie sie sittera i nadanie mu kogos od Nas...


I BASRDZO PROSZE O NASTĘPUJĄCA RZECZ... JEST WATEK NA FORUM SITTERZY... NIECH KAZDY GO UZUPEŁNI... CI KTÓRZY NIE SA NA FORUM NIECH PODADZA PO WYSŁANIU MASSA... DLA MNIE TO JEST NIE POJETE ŻE CZASEM NIEWIADOMO DO KOGO SIE ZWRÓCIC GDY KOGOS NIE MA NA KONCIE... MOZEMY TO ZROBIC ALBO POPRZEZ MIN 1 SITTERA OGŁASZANEGO PUBLICZNIE... ALBO EGZEKWOWAC WSZYSTKICH SITTERÓW

Offline

 

#4 2008-04-18 19:03:35

Rosia

Rada

Zarejestrowany: 2008-03-12
Posty: 152

Re: rodzynki

co do barta to nie musiał nas informować o dostępie kolegi do jego konta - ciężko byłoby nam to ustalić w przeciwieństwie do sittera... Nie podoba mi się to całe kretowanie ale niestety taka gra... bart00 jest chyba dosyć aktywny - jak się sprawuje w akcjach militarnych?

co do pkowala to proponuję żeby zasugerować mu (i wszystkim w takich przypadkach) sittera wewnątrz sojuszu, bo taki z poza jest dla nas bezużyteczny (nie zgłosimy się do niego ani on do nas jakby się coś działo).

i może posłać wiadomość do wszystkich żeby do jednej osoby napisali swoich obu sitterów i ten wątek o którym wyżej wspomina keczup zastąpić czytelną listę: w jednym poście wszyscy wymienieni żeby nie szukać przez parę stron... albo jedna osoba zbierze z tamtego wątku te dane...

Offline

 

#5 2008-04-19 00:17:09

Pomponiusz

Rada

Zarejestrowany: 2008-03-12
Posty: 131

Re: rodzynki

Co do pkowala to jest to moj kumpel z pracy, siedzi obok mnie:) i recze za niego w 100%, za jego sittera rowniez boo Perlit to jego ojciec:) Sadze ze mozna dac mu spokoj,
BartOOl mnie milo zaskoczyl, i tym ze jest doscc aktywny i tym ze sie przyznal, rowniez w tym przypadku bym mu darowal, ale to tylko moje takie gadanie;P

Offline

 

#6 2008-04-19 09:19:05

wojtekmoryn

Moderator

803203
Call me!
Skąd: Szczecin
Zarejestrowany: 2008-03-11
Posty: 291

Re: rodzynki

oli     19.04.08    
    RE: [m] sitterzy     09:00:32    
    jestem sitterem u ataton w shk-wlasnie to zauwazylem

;o)
____________


w imię zasad sk..........

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plpokoje w Bobolinie