ZŁOTY ESZELON & VIOLETOWA GWARDIA

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#1 2008-06-09 23:20:06

Baall

Rada

6491131
Zarejestrowany: 2008-03-28
Posty: 59

Aleksandra i jego chamskie odzywki

Oto wątek rozmowy Alfonso do Aleksandry, chciałbym abyście przeczytali jego kurewskie odzywki i wiedzieli że nie będę miał żadnych zahamowań aby opuścił sojusz, sprawę na razie dałem wam do wglądu, dostanie ode mnie upomnienie, ale jeśli sytuacja się powtórzy, wówczas przekażę sprawę Pendkowi i pożegnamy się z tym Panem.



"    takiego chama to pierwszy raz spotykam ; twoje pręty nie bądź śmieszny ; a żeś lebioda to konsula puszczasz bez obstawy ; wiesz co lepiej zastanów się dwa razy zanim zaczniesz pisać bo takich chamusi można inaczej nauczyć kultury
____________
Aleksandra napisał(a):

wiesz co ty to chyba się z chu... na rozumy mieniasz..... z tego co pamietam to ludmac z bartasem walczyl i to moje 1000 pretów poszło w piach. nie mówiąc o tym że przez ciebie wtopiłem konsula bo niedość że nie rozwaliłeś rezydki to jeszcze puściłeś konsula bez punktów kultury.... wiec wsadź sobie w d... swoje posty
____________
ALFONSO102 napisał(a):

witam

pewnie znasz nasz układ z ludmacem dotyczący bartasa ; pamiętam jak kiedyś pisałeś mi że nie znosisz jak ktoś na krzywy ...... ładuje się w farmy w które Ty zainwestowałeś straty wojska i czas ; weż pod uwagę że dostałeś osadę którą robiłem sobie na farmę i to mówiąc za darmo ; mam proźbę abyś nie psuł wszystkiego i odpuścił sobie bartasa

pozdrawiam
____________"

Offline

 

#2 2008-06-09 23:33:38

Pomponiusz

Rada

Zarejestrowany: 2008-03-12
Posty: 131

Re: Aleksandra i jego chamskie odzywki

Trzeba troche wyedukowac naszych rzeźników, jakies podstawy kultury powinni prezentowac. Nie tylko pop i armia ale charakter i osoba powinny byc wyznacznikiem bycia w Gwardii.
Pouczyc go trzeba, niech sie dyplomacji uczy, w realu mu sie przyda:)

Offline

 

#3 2008-06-09 23:38:51

Baall

Rada

6491131
Zarejestrowany: 2008-03-28
Posty: 59

Re: Aleksandra i jego chamskie odzywki

tak rozmawiałem z Alfonso nie chce aby sprawa wyszła na jaw, uznał to za sprawę prywatną, także narazie pozostaje to między nami.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plpokoje w Bobolinie