ZŁOTY ESZELON & VIOLETOWA GWARDIA


#16 2008-04-02 11:05:21

Pomponiusz

Rada

Zarejestrowany: 2008-03-12
Posty: 131

Re: Decyzje rady

Co do Bozydara - Hastu zasugerowal zebysmy go przeniesli do GwardiiO co tez uczynilismy, koordynatami do nas nie pasowal, ewidentnie pomaranczowi.

A od dzis mamy nowego kolegę - RobertooQ  - moim zdaniem bedzie z niego dobry gracz. Proszę Rosię o PW dla niego z niezbednymi info. A Krwawą (bedzie chyba w Twojej druzynie) o zaopiekowanie sie nim ;P

Offline

 

#17 2008-04-02 20:24:08

keczup

Administrator

Zarejestrowany: 2008-01-29
Posty: 225

Re: Decyzje rady

k... były omówione zasady pracy rady... wklejamy tu decyzje jakie podejmujemy... dyplomacja zajmuje sie ja z rosią....


kto zerwał soj z MZ... dlaczego dowiaduje sie takich rzeczy z profilu innego skrzydła... dlaczego jesli macie dostep do góry Gwardii nie dzielicie sie pewnymi wiadomosciami?... zaczynam rozmawiac z niektórymi z -mz- o przejsciu do Nas... nie wiedząc ze własnie  z mz padł juz soj....

Offline

 

#18 2008-04-02 20:57:36

wojtekmoryn

Moderator

803203
Call me!
Skąd: Szczecin
Zarejestrowany: 2008-03-11
Posty: 291

Re: Decyzje rady

właśnie trzeba to wyjaśnić ...

robimy coś jeśli jest decyzja z góry ale po to mamy fotum aby poinformować się nawzajem


w imię zasad sk..........

Offline

 

#19 2008-04-02 22:58:52

Pomponiusz

Rada

Zarejestrowany: 2008-03-12
Posty: 131

Re: Decyzje rady

JAk juz to jest to decyzja kilku lam z zarzadu i nawet nie byli łaskawi mnie na przyklad poinformowac, w temacie hetmanów i strategów tez nie było o tym ani słowa przez cały dzien (zaraz zajrze czy jest cos teraz) wiec oni sobie walsna polityke robia a my wychodzimy na durni... grrrrrr;(

A w ogole to dopiero zauwazylem ze ktos zerwal ten pakt bez konsultacji z reszta. To zbyt wazna sprawa aby tak robic. Jest nas 6-cioro ktorzy mogliby tak zrobic. Pytam wiec - kto?

Offline

 

#20 2008-04-02 23:03:54

mlodyRTW

Moderator

2641987
Zarejestrowany: 2008-03-12
Posty: 92

Re: Decyzje rady

NAP z MZ zerwałem ja osobiście i pragnę przeprosić za brak uzgodnienia z Wami tej decyzji ale zapadła ona na szczeblu centralnym i uchwalona została przez zarząd z natychmiastowym wykonaniem.

Co do rozmów z -MZ- na chwilę obecną nie mam jeszcze uprawnień do przekazania jakichkolwiek informacji, ale jak tylko dostanę oficjalną wiadomość z zarządu zaraz dostaniecie info i odpowiednie osoby roześlą to po naszym sojuszu.

Proszę się nie irytować i nie podejmować żadnych działań wobec -MZ- nadal mamy wspólnego dyplomatę i to z nim trzeba ustalać pewne posunięcia. Wiem, że tworzymy jeden zgrany organizm ale pewne reguły gry muszą zostać zachowane.

pozdrawiam

Rafał

Offline

 

#21 2008-04-02 23:15:22

Pomponiusz

Rada

Zarejestrowany: 2008-03-12
Posty: 131

Re: Decyzje rady

Doobra, ja dopiero polaczylem pewne fakty i chyba wiem o co chodzi. Niemniej uwazam ze troche inaczej sie to powinno odbyc.

Offline

 

#22 2008-04-02 23:23:14

mlodyRTW

Moderator

2641987
Zarejestrowany: 2008-03-12
Posty: 92

Re: Decyzje rady

takie decyzje zapadają na szczeblu zarządu i nam pozostaje się nim podporządkować
zerwanie czy podpisanie napa odbywa się za ich wiedzą i przyzwoleniem
co do MZ nie ma znaczenia kto go zerwał gdyż wypowiedziała go cała Gwardia a że mamy od tego wspólnego dyplomatę crow22 to on oficjalnie informuje z ramienia zarządu Gwardii a my mamy wykonać polecenie

takie są sztywne reguły i zasady - nie chcę abyście mnie źle odebrali zresztą jest mi to bez różnicy czy będę pełnił jakąś funkcję czy nie swoje zawsze będę robił i tyle

Ostatnio edytowany przez mlodyRTW (2008-04-02 23:25:29)

Offline

 

#23 2008-04-03 00:02:46

Pomponiusz

Rada

Zarejestrowany: 2008-03-12
Posty: 131

Re: Decyzje rady

Rafał - tu nie chodzi o to czy Cie zle odbierzemy i czy mamy zarzuty do pełnienia przez Ciebie funkcji.
Nikt pretensji ani gniewu nie ma.
Ale jest nas szescioro - musimy sobie na 100 % ufac i zgrac sie, dzialamy wspolnie, nie mozesz miec podejscia "jest mi bez roznicy, bede robil swoje". Wszyscy wiemy ze mozemy na siebie liczyc, i ze kazdy chce przede wszystkim dobra Gwardii.
Ale przymajmniej w naszym gronie musimy w przyszlosci wzmóc komunikacje, budujemy wspolnie odłam Gwardii i jestesmy wszyscy za niego odpowiedzialni.
Wczuj sie w nasza sytuacje ze nie jest mile gdy cos za plecami sie dzieje, PW od Charliego jak sadze dostales tylko Ty, teraz doczytalem ze na forum strategow jest prosba o mass o zerwaniu napa z MZ. Tyle ze bylem w pracy i nie widzialem tego, stad moje zaskoczenie.
M.in. po to mamy ten temat aby nawet po fakcie wpisac co sie zrobilo i dlaczego, bez tajemnic i kamuflarzu.

Ostatnio edytowany przez Pomponiusz (2008-04-03 00:04:17)

Offline

 

#24 2008-04-03 00:07:00

mlodyRTW

Moderator

2641987
Zarejestrowany: 2008-03-12
Posty: 92

Re: Decyzje rady

Pragnę przeprosić wszystkich których moje zachowanie wprowadziło w zakłopotanie i zdezorientowało.
To że mogę na Was polegać to nawet nie podlega dyskusji tak samo z resztą jest ze mną wobec Was wszystkich.
Siedzę prawie non stop przy kompie i na forum często zaglądam, a że mam dostęp do zarządu to dowiedziałem się wcześniej.
Moje niedociągnięcie i zboczenie z s4 gdzie w sumie wszystko leżało w moich rękach.
Jeszcze raz przepraszam.

Rafał

Ostatnio edytowany przez mlodyRTW (2008-04-03 00:08:03)

Offline

 

#25 2008-04-03 00:22:56

wojtekmoryn

Moderator

803203
Call me!
Skąd: Szczecin
Zarejestrowany: 2008-03-11
Posty: 291

Re: Decyzje rady

dla mnie jest jasne
że my polityki nie kreujemy

ale parę złoty zawsze możemy wstawić
i nich lamy naczelne nie myślą że mają do czynienie z .... nie będę sie wyrażał

i nas poinformują w sposób przynajmniej partnerski

---------

co do działania młodego oczywiście młody wg. mnie prawidłowo zrobił że zerwał pakt bo tak była dezyzja zarządu

ale dla na 5 pozostałych wystarczy news na forum  że taka jest decyzja zarządu itp itp
i my wtedy   możemy sie wypowiadać się dalej


i wiemy o co chodzi


w imię zasad sk..........

Offline

 

#26 2008-04-03 07:55:41

mlodyRTW

Moderator

2641987
Zarejestrowany: 2008-03-12
Posty: 92

Re: Decyzje rady

to już się więcej nie powtórzy jak tylko coś będzie zaraz zamieszczę Wam info na forum
jeszcze raz przepraszam najmocniej

Offline

 

#27 2008-04-03 08:10:39

keczup

Administrator

Zarejestrowany: 2008-01-29
Posty: 225

Re: Decyzje rady

coś ode mnie... może niech zarząd zaproponuje obsade rady naszego skrzydła w taki sposób by wciagnąc te osoby w swoje organy... jesli ufaja tylko młodemu niech młody bedzie jedynym członkiem rady i bedzie to przynajmniej normalnie wyglądało... byłem dyplomata i w BG i w **W** i na końcu ZE ... sporo ludzi jest w fioletowym jeszcze z czasów BG i **W** więc do mojej dzialki doczepic sie nie mozna... baaardzo się ciesze że z Wami gram i na pewno przestac nie zamierzam, super sie z każdym Was współpracuje i za to jestem Wam cholernie wdzieczny że tworzymy tak zgrany team, ale swoje zdanie mam i uważam że w obecnej formie NAsza rada to straszna fikcja, ani nie możemy podejmowac żadnych decyzji ani nie jestesmy przez nikogo informowani o polityce sojuszu, ani o jakichkolwiek sprawach sojuszu... mi osobiscie jest głupio gdy rozmawiam z kimkolwiek z poza soju i za moment wychodze na durnia...jeżeli mi ktos nie ufa na siłe nie będe czego kolwiek udowodniał... w tej radzie i tak nic nie robie bo i ona jest fikcyjna...

ja chętnie zrezygnuje z rady, forum będe sie nadal zajmował wg wytycznych

Niech nikt nie zrozumie tego, że mam personalnie do kogolwiek jakiekolwiek pretensje... wrecz przeciwnie, każdego z Was z rady uwazam za znakomitych graczy, na pewno bardziej doświadczonych ode mnie, każdemu zawsze chętnie pomogę, każdemu z Was ufam i bardzo dobrze mi sie z wami bawi




co zaś sie tyczy -mz- ... z całym szacunkiem ale mamy lepszy kontakt z ich najlepszymi graczami , rozmawialismy sobie po cichu by przekonac niektórych z nich do pezjscia do NAs szczególnie ze nie zgadzaja sie z głóownym mz ... i nagle rozkaz by z nimi nie gadac i wychodzimy na durni... malo tego to jest NAsza okolica i sorry ale Crow ani nie zna sytuacji w tym zakatku a polityka centralna gwardii nieraz juz pokazała że potrafi byc mało logiczna... mozna było przekonac by najlepsi z -mz- przesli do NAs .... mozna było zapytac sie NAs jako, że graniczymy z -mz- jak sobie to wyobrżamy... a tak to czuje ze maja w Nas dupie...


edit: widze że w tym czasie co to pisałem wpisał sie młody ... Młody jeszzce raz podkresle że to co napisalem nie jest wymierzone w Ciebie, masz z NAs najwieksze doswiadczenie i jestes głowna lokomotywa fioletowych i do tego nie mam wątpliwości...

Offline

 

#28 2008-04-03 08:38:39

mlodyRTW

Moderator

2641987
Zarejestrowany: 2008-03-12
Posty: 92

Re: Decyzje rady

Ja też nie mam do nikogo żadnej urazy zrobiłem źle i każdy się wypowiedział, przyjąłem słowa krytyki i sam się przyznałem do błędu

Do Ciebie Keczup nie mam żadnych zastrzeżeń i wątpliwości nigdy nie miałem i mieć nie będę
uważam, że taka rada jak jest powinna zostać i koniec nie widzę innych kandydatów na te miejsca poza tymi co już są a Ty robisz swoje bardzo dobrze z reszta jak każdy z naszej rady. Z większością z Was spotykam się po raz pierwszy ale jesteście zajebiści a gra z Wami daje mi wiele zabawy (keczup nie zapomnę Ci tej wkrętki) i o to właśnie chodzi.

Co do polityki Gwardii to wiem, że nie każde działanie i decyzja jest dla nas zrozumiała ale tworzymy jedną koalicję pomimo podzielenia nas na hufce z pewną własna autonomią, jednakże przeważająca część decyzji odnośnie napów, wojen, rekrutacji musi odbywać się za pośrednictwem zarządu całej Gwardii. To ludzie z s4 którzy mają o wiele większą wiedzę teoretyczną, praktyczną i przede wszystkim wiedzę operacyjną na tym serwie (o której wie bardzo niewiele zaufanych osób). Sposób prowadzenia spraw przez obecny zarząd oparty jest na doświadczeniu i błędach jakie popełniono na s4 (większość z nas z tamtego serwera się wywodzi) dlatego jest tak hermetyczny i dostęp mają tylko osoby naprawdę zaufane i sprawdzone.

Nie chciałbym tu nikogo urazić bo nasza ekipa i tak jest najlepsza i nie widzę potrzeby zmian w naszym składzie. Postaram się jak najbardziej aktywnie i na bieżąco informować Was o tematach poruszanych w dziale zarząd do którego mam nadane uprawnienia i będę przestawiał stanowisko Naszego Hufca Fioletowego w poszczególnych tematach dla nas istotnych. Mam nadzieję, że ta forma rozwiązania problemu przepływu informacji pozwoli nam na wyjście z impasu jaki zrodziła sytuacja rozwiązania przeze mnie sojuszu z MZ

to tak na teraz jestem otwarty do dyskusji jak zawsze

Offline

 

#29 2008-04-03 08:41:34

keczup

Administrator

Zarejestrowany: 2008-01-29
Posty: 225

Re: Decyzje rady

A teraz dodam jeszcze troche dziegciu a co mi tam i tak płaczkuje od rana i podziele sie pewnym spostrzeżeniem ... po pewnych przemysleniach i rozmowach z kilkoma osobami i po zapoznaniu sie z motywami rezygnacji scorma z funcji rekrutanta...

na szczęscie lub nieszczescie Gwardii w jej strukturach znalazło sie wiele fajnych, łebskich inteligentnych  ludzi zas jej zarząd traktuje tych ponad 200 osób jak stado baranów, 15 letnie dzieci neostrady, bez własnego zdania ...


edit:

znów mnie młody ubiegłes wpisem

ok może dzis troche dramatyzuje ...

może czasme za bardzo sie angazuje...a może czasem nie lubie bezradności...

dziekuje za wyjasnienie sytuacji i wpis ten powyżej. Satram się zrozumiec Wasza politykę

Po twoim wpisie powyżej postaram sie juz nie narzekac. jeszcze raz dzięki za wyjasnienia

młody   

Offline

 

#30 2008-04-03 09:13:26

mlodyRTW

Moderator

2641987
Zarejestrowany: 2008-03-12
Posty: 92

Re: Decyzje rady

spoko keczup każdy musi powiedzieć jakie ma zadanie, przedstawić swoje za i przeciw, po to jesteśmy aby dopieszczać szczegóły naszej współpracy a podstawą jest dialog pomiędzy nami

nie pasuje coś mówisz dyskutujemy powciągamy decyzje co i jak i koniec następuje podporządkowanie i realizacja

co do traktowania z góry graczy przez zarząd to masz z pewnością rację ale nie uważają nas za baranów nie Ci których znam

co do scroma to tutaj dali dupy i nie boję się powiedzieć (co prawda był nowy ale robił swoje zajebiście dobrze i odwalał kawał roboty) ale jest to podyktowane zbyt daleko posuniętą ostrożnością aby nie powtórzyły się losy z s4, gdzie bardzo wielu dobrych graczy pokasowało konta bo nie dali rady pogodzić się faktem zdrady, co zakończyło się niestety przegraniem serwera

dlatego właśnie na s10 zarząd to ludzie którzy tworzyli s4, budowali wspólnie cud, mający do siebie bezgraniczne sprawdzone już nie raz zaufanie, nie wszyscy potrafią to zrozumieć i się temu podporządkować


pamiętajmy że każdy z nas jest człowiekiem nie ważne jaką funkcję pełni i zawsze może się pomylić

P.S.

piwo jak najbardziej postawię Ci ale musimy się jakoś styknąć a może byśmy się jakoś spotkali jako rada Hufca??

Ostatnio edytowany przez mlodyRTW (2008-04-03 09:14:41)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl