ZŁOTY ESZELON & VIOLETOWA GWARDIA

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#31 2008-04-03 09:42:22

wojtekmoryn

Moderator

803203
Call me!
Skąd: Szczecin
Zarejestrowany: 2008-03-11
Posty: 291

Re: Decyzje rady

to co pisze młody o hermetyczności zarządu jest dla mnie zrozumiałe (pisałem już o tym z Pomponiuszem aby spróbować załatwić naszemu sojuszowi możliwość większą ilościową reprezentatywność w zarządzie)  ale obawiam się że może to mieć również bardzo zły wpływ na innych graczy spoza zarządu i spoza s4.

taka uwaga: gracz na koncie endorse, gracz na koncie czreq niby weterani z s4 (wiem nie są oni w zrządzie), a błędy jak nowicujsze i teraz kofrontuje to z stwierdzeniem że s4 nie dopuszcza do siebie nowych aby przez to być silnym.

uważam to za wielki błąd

na pewno ludzie z zarządu z s4 nie popełnią tych samych błędów co na s4 ale popełniają następny nowy
nie dopuszczają do siebie dobrych ludzi dzieki którym można było by zbudować cud.
- to tak wg. mnie

a co do nas trzeba pracować nad tym aby nasz sojusz był silny.

moja propozycja:
1. fuzja z -MZ- i stworzenie silnego sojuszu
2. sprawdzenie mapy w cześci naszego sojusz i znalezienie dobrych gracz i ich przejecie
3. keczup rekrutantem gwardii - moja propozycja - zawsze człowiek 1 wyżej


w imię zasad sk..........

Offline

 

#32 2008-04-03 10:17:18

mlodyRTW

Moderator

2641987
Zarejestrowany: 2008-03-12
Posty: 92

Re: Decyzje rady

co do hermetyczności zarządu i dostępu tam tez uważam, że jest wielu dobrych nowych graczy którym powinno się dać szansę, co do tych weteranów to mam mieszane uczucia chodziło mi bardziej o takich ludzi jak:
DONIA - pk1313
vasc0
Kwawa Martunia -mlodyjerry-
jahoo - Szalony drwal
sneer1 - Kicker?
szacun3k
wojtek333
kloszard
ciku
chory pastor - Boski Iluvatar
Monok
Gengard - Harbard
Volron - NINONA i Claymor
Edek
kowalk
jools

oni wszyscy mieli swój udział do końca w życiu koalicji i odgrywali ważne role w życiu sojuszów na s4 i a przede wszystkim w fazie cudów

i wielu tego pokroju graczy nie ujmując nikomu oczywiście - Ty Wojtku miałeś mieć też dostęp do działu zarząd ale właśnie przez to hermetyczność na razie nie masz ale to kwestia czasu i ją uzyskasz

co do fuzji to też o tym myślałem ale zobaczymy jak sprawy się potoczą bo przy takim stanie rzeczy trzeba by dokonać reorganizacji w naszych i ich szeregach tak aby stworzyć jedno silne ramię a drugie do tzw wychowania

Ostatnio edytowany przez mlodyRTW (2008-04-03 10:18:33)

Offline

 

#33 2008-04-03 10:53:28

keczup

Administrator

Zarejestrowany: 2008-01-29
Posty: 225

Re: Decyzje rady

-MZ- jak nie dawno sparwdzałem miało 14 graczy powyżej 1500 popa... tyle mamy miejsca... a nie widziałem by -mz- upierali sie dad wszystkimi ich graczami... prawda jest taka że gra tam kilka osób...

Offline

 

#34 2008-04-03 10:54:45

wojtekmoryn

Moderator

803203
Call me!
Skąd: Szczecin
Zarejestrowany: 2008-03-11
Posty: 291

Re: Decyzje rady

mlodyRTW napisał:

co do tych weteranów to mam mieszane uczucia chodziło mi bardziej o takich ludzi jak:
DONIA - pk1313
vasc0
...........

jasne wiem że ci ludzie to podstawa bez nich nie byłoby Gwardii, ale mi chodziło że powoływanie się na s4 nie jest do końca dobrym posunięcie

a tak na marginesie bo nie wiem na s4 udało się zbudować cud?


w imię zasad sk..........

Offline

 

#35 2008-04-03 10:59:32

keczup

Administrator

Zarejestrowany: 2008-01-29
Posty: 225

Re: Decyzje rady

odpowiem za Młodego... nie udalo się

co do tych wyjadaczy... naprawdę super że tworzycie zgrana paczkę ze starego serva... ale pojawiaja sie nowi ludzie... a np Wojtek na codzień udowodnia że w takim gronie osób powinien sie znaleźc...

Offline

 

#36 2008-04-03 11:00:05

mlodyRTW

Moderator

2641987
Zarejestrowany: 2008-03-12
Posty: 92

Re: Decyzje rady

zgadzam się powoływanie się ogólnie na s4 nie jest zbyt dobrym przykładem ale jak wspomniałem wyżej chodzi właśnie o takie osoby a nowym powinno się dać szansę tym bardziej, że uważam iż wielu się sprawdziło i powinni mieć dostęp do tajnego działu na forum, ja tam się nie pcham do rady ale dostęp mam jako że prowadziłem akademię, budowałem i pilnowałem naszego cudu oraz atakowałem cud wrogiej koalicji

cudu nie udało nam się wybudować jak wspomniałem wyżej z przyczyn pewnych posunięć w szeregach naszego największego koalicjanta ale cóż teraz nie chcemy do tego dopuścić i wygrać ten server

cud na s4 wybudowała Krwawa Martunia

p.s.

co do Wojtka na pewno będzie miał dostęp do forum zarządu postaram się mu to załatwić może to potrwać ale powinno się udać

Ostatnio edytowany przez mlodyRTW (2008-04-03 11:01:15)

Offline

 

#37 2008-04-03 13:26:32

Rosia

Rada

Zarejestrowany: 2008-03-12
Posty: 152

Re: Decyzje rady

ja jestem przyzwyczajony i zadowolony z obecnego stanu rzeczy. Dostęp do zarządu powinno mieć jak najmniej osób - im mniej tym lepiej. O ile dobrze rozumiem na chwilę obecną od nas mają dostęp 3 osoby z rady? (hetmani + Młody). Lepiej żeby zarząd był zgodny i ufał sobie bezgranicznie niż jeżeli będzie miało dostęp więcej osób i nie będzie szczerej rozmowy bo będzie obawa przed wyciekiem informacji. A Wy nam przekazujcie co możecie!

Jedyne zastrzeżenie i stąd też czasem bierze się odczucie traktowania jak stada baranów jest brak informacji! Rozumiem że motywy decyzji są zazwyczaj utajnione, ale niech chociaż decyzje i polityka będzie ogłaszana 'reszcie' - przecież są na to przewidziane tematy na forum.

Zrozumiałe że nowi gracze tacy jak Keczup, Wojtek i Rosia mogą się poczuć graczami drugiej kategorii ale tak to już jest - lojalność, zaufanie jest bardzo w cenie, a najlepszym dowodem tych cech jest budowa cudu do końca. O zaaganażowaniu nie wspominam bo nam go nie brakuje

A co do -MZ- i MZ to myślę że nie będzie poważniejszych konsekwencji. Poza tym z -MZ- nie zerwaliśmy stosunków dyplomatycznych więc piłeczka jest po ich (i MZ które albo wstawi się za byłymi coalami albo nie) stronie.

Offline

 

#38 2008-04-03 14:10:58

mlodyRTW

Moderator

2641987
Zarejestrowany: 2008-03-12
Posty: 92

Re: Decyzje rady

zaznaczam nikt nigdy nie będzie żadną kategorią
jesteśmy jednym organizmem wygramy jako całość a nie jako jednostki
jak jeszcze raz ktoś coś podobnego powie że jest gorszy czy lepszy to nie wiem wyjdę z siebie i będzie nas dwóch, każdy z nas jest równy mamy tylko inne zadania i uprawnienia które nie czynią z nas kogoś lepszego

co do informacji to  postaramy się z zarządem hufca fioletowego o zamieszczanie i przekazywanie najbardziej istotnych dla Was informacji tak byście mieli wyobrażenie o tym co się mniej więcej dzieje
nie wiem dokładnie kto gdzie ma dostęp -mlodyjerry- ma chyba wszędzie ze względu na to że jest hetmanem i jest z s4, ja mam tylko do zarządu a pomponiusz ma na pewno do działu strategów i hetmanów ale nie wiem co z zarządem dlatego musiałby się wypowiedzieć

-MZ- było jest i będzie z nami a my z nimi

Ostatnio edytowany przez mlodyRTW (2008-04-03 14:11:25)

Offline

 

#39 2008-04-03 17:07:39

Pomponiusz

Rada

Zarejestrowany: 2008-03-12
Posty: 131

Re: Decyzje rady

Więc się wypowiadam:)
Tu nawet nie chodzi o dostęp do odpowiednich działów. Chodzi o to ze grupa podana przez Rafała zna sie i zgrana jest na gruncie towarzyskim. Tzw zarzad wiekszosc decyzji podejmuje na czatach, GG, czy tez rozmowach telefonicznych. Ufają sobie, znają się i wiedzą co chcą osiągnąć. Ja im ufam. Nie zmienia to jednak faktu ze np nasz Filetowy HUfiec nie ma de facto ZADNEGO wplywu na strategiczne ustalenia. Nie mamy prawa glosu, nie pyta sie nas o zdanie. To jest fakt, jestesmy wykonawcami i to czasami boli. Jednak to co tu zrobilismy - nasza rada, Keczupowe forum, dialog miedzy nami sprawia ze czuje sie jednak troche potrzebny, czuje ze mamy wplyw na kreowanie wokol siebie rzeczywistosci pozostajac w strukturze Gwardii. I jestem sklonny sie tak w to bawic.
Co do dostepów - niby mam wszedzie dostep, ale dopiero jak sobie sam znajde interesującą mnie nowinkę i znajdę ja. To czego mi brakuje to głupiego PW od zarządu do ktoregos z nas (juz nie mowie o tzw Hetmanach, niech to bedzie PW do Rafała, - w koncu przez brak czasu i ja i Krwawa mocno odpuscilismy i w zaden sposob nie mozemy byc traktowani jako jakas specjalna wladza, jest nas szescioro rownych jak ława kuchenna:).
Nawet pomysl rozbicia Gwardyj i stworzenia 6 sojow osobnych mocno kulal - rzecz jedna  zistotniejszych. Bylem w pracy, Travian pod ciagla kontrola jesli chodzi o PW, ale widze pod koniec dnia ze cos graczy ubywa). Ludzie zaczeli do mnie pisac co jest kurwa grane. J anic nie wiem. Po pracy zerkam do dzialu strategow i Hetmanow i jest faktycznie, jest napisane ze sie reorganizujemy a Hetmani maja stwoprzyc nowe soja. Tylko czemu kurwa ani ja ani Krwawa nie otrzymalismy glupiego PW zeby zerknac na forum, albo z poleceniem? to mnie wkurwia i to trzeba z Zarzadem dopracowac. Bo o reszte to sami we wlasnym gronie zadbamy ;P

A -MZ- bierzmy, postawmy zarzad przed faktem - ze sie dogadalismy i chcemy przyjecie dobrych, znznych nam graczy, na bank sie uciesza, w koncu to na reke Gwardii.

Offline

 

#40 2008-04-09 00:58:38

Rosia

Rada

Zarejestrowany: 2008-03-12
Posty: 152

Re: Decyzje rady

odezwał się do mnie poniższy sojusz z zapytaniem o nawiązanie współpracy dyplomatycznej: sojusz odmówiła, później zapytał o NAP też odmówiłam. Jeżeli jednak chcecie z nimi współpracować to dajcie znać

edycja: keczup słusznie zauważyłeś że o czymś zapomniałam :>

http://s10.travian.pl/allianz.php?aid=3172

Ostatnio edytowany przez Rosia (2008-04-09 12:42:02)

Offline

 

#41 2008-04-09 07:12:46

keczup

Administrator

Zarejestrowany: 2008-01-29
Posty: 225

Re: Decyzje rady

a który to jest poniższy sojusz ? :]

Offline

 

#42 2008-04-09 15:17:11

Pomponiusz

Rada

Zarejestrowany: 2008-03-12
Posty: 131

Re: Decyzje rady

to leszcze jakies, lepiej wziasc kilku top z nich do nas

Offline

 

#43 2008-04-09 15:34:52

wojtekmoryn

Moderator

803203
Call me!
Skąd: Szczecin
Zarejestrowany: 2008-03-11
Posty: 291

Re: Decyzje rady

dokładnie
paru do nas reszta do kosza


w imię zasad sk..........

Offline

 

#44 2008-04-09 17:42:00

Rosia

Rada

Zarejestrowany: 2008-03-12
Posty: 152

Re: Decyzje rady

dlatego że to leszcze tonie konsultowałam z Wami decyzji tylko oznajmiłam co zrobiłam

osoba która się do mnie odezwała nie bryluje w liczbie popa (580) ale mogę im to zaproponować. Tak robimy?
czy na razie czekamy?

Ostatnio edytowany przez Rosia (2008-04-09 17:42:47)

Offline

 

#45 2008-04-09 19:44:18

Pomponiusz

Rada

Zarejestrowany: 2008-03-12
Posty: 131

Re: Decyzje rady

Jest nowa sprawa - pamietacie Pomrok?
Ich boss Duzy10 negocjowal z nami - z Charleem rowniez aby z Pomrokow stworzyc osobny odlam Gwardii, napisalem mu w trakcie negocjacji ze czesc jego kumpli to farmy i lepiej jakby z liderami sojuszu do nas po prostu dolaczyli jak juz. Wtedy odmowil piszac ze sa zgrani, lubia sie i inne takie ble ble.
Dzis do mnie napisal ze chyba nadszedl moment na przejscie jednak do Gwardii tak jak pisalem. Czas ucieka, to dobrzy gracze i zrozumieli ze kiszac sie w lokalnym sojuszyku nic nie zdzialaja.
Co o tym sadzicie i kogo od nich widzielibyscie u nas? Dodam ze Ich zarzad to napawde spoko, kulturalni gracze, nie dzieciaki neostrady. Prosze o pilne wypowiedzi.
Ich soj: http://s10.travian.pl/allianz.php?aid=2862

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plprzeciski Kuźnica wczasy