ZŁOTY ESZELON & VIOLETOWA GWARDIA


#1 2008-04-02 19:54:47

Trybanie

fioletowy

Zarejestrowany: 2008-03-13
Posty: 35

Ehh no sam nei wiem co o tym myślec...

Śmiać się czy płakać...

Generalnie sprawa jest taka, że o 1 pole od osad czreqa i 3 pola ode mnie stoi sobie 9c, i jako że zacząłem ostatnio trochę administrować kontem czreq postanowiłem tego 9c zająć... ale wpierdzielił się tam jeden taki o z Władców ;] I z powodu ciagłych ataków czy to na koale, czy na różne inne nie bardzo miałem dostępne katasy żeby rozwiązać problem i urósł sobie do 130 popa bodajże.

No ale jakoś tak ostatnio troche luźniej jest, to pozwoliłem sobie wyskoczyć kataskami troszkę w bok... Generalnie osada poszła chyba na 3 fale z dwóch osad... 2 po 80 katas, jedna 50 katas... W pierwszej fali Magazyn, spichlerz i BG... tutaj się nie rozdrabniałem i posłałem wszystkie kataski razem, żeby miec pewność że cele pójdą w pizdu. Następna fala była już smieszniejsza, bo katasy szły po 6 w ataku spodziewałem sie budynków koło 6 lvla, więc taka liczba była wystarczająca.... brakowało mi trochę woja do eskorty katas, ale zmieszałem offa z deffem i jakoś poszło 9x Pole poszło z dymem i mozna było spokojnie dożynać... co zrobiłem trzecią falą... raportów nie będe wklejał, bo jest ich tyle ze szok, a nudne jak sto pierunów.

Fajna za to była korespondencja jaką z graczem którego skatasowałem przeprowadziłem. Musze powiedziec że dostarczyła mi trochę radości

---czytać od dołu---

    Trybanie     02.04.08    
    RE^3: brak tematu     12:41:28    
po prostu poczekaj az Cię zgruzuję - kiedy osada zostanie zniszczona zwolni ci się slot w rezydencji i będziesz mógł wybudowac nowych osadników.
Dzięki za współpracę.
____________
Watti napisał(a):

ok z trudem mi to przychodzi ale ok tylko mam prosbe napisz jak bo nigdy nie oddawalem osady
____________
Trybanie napisał(a):

Cześć
W gruncie rzeczy plany ataku na Twoją osadę pojawiły się dopiero w momencie jak zająłeś tego 9c. Jeśli go odpuścisz to nie zamierzam kontynuować ataków na inne osady.
Pozdrawiam
Tryb.
____________
Watti napisał(a):

Witam
mam taka prosbe czy moglbys mnie nieatakowac???
Pozdrawiam Watti




Śmieszne, ale trochę smutne... bo jezeli przeciwnik od razu się poddaje to jaka to zabawa ?

Offline

 

#2 2008-04-02 20:04:28

endorse(gooras)

fioletowy

Zarejestrowany: 2008-03-12
Posty: 54

Re: Ehh no sam nei wiem co o tym myślec...

no i ja się uśmiałem

brutal jesteś i tyle, biedak się nie źle przestraszył i pewnie więcej w travka nie zagra

z drugiej strony to jaką oni tam mają współpracę i organizację deffa?

Offline

 

#3 2008-04-02 20:11:03

keczup

Administrator

Zarejestrowany: 2008-01-29
Posty: 225

Re: Ehh no sam nei wiem co o tym myślec...

czrequ barbarzyńco ... lama z Ciebie i tyle ... trzeba było mu od razu napisac ze crop jest Twój a nie mu teraz podcinac skrzydła

Offline

 

#4 2008-04-02 22:12:08

Trybanie

fioletowy

Zarejestrowany: 2008-03-13
Posty: 35

Re: Ehh no sam nei wiem co o tym myślec...

no wiem, żal mi się go zrobiło... ale teraz juz za póxno, a sury na odbudowę osadników z przeprosinami mu nie będę wysyłał

Co do deffa - skasowanie 6 pól, magazynu, BG i spichleża zajęło mi 3 h... zalogował sie dopiero po 1,5 h od wysłania pierwszego ataku więc czasu miał niewiele... trochę zaryzykowałem, ale się opłaciło Najwyżej byłbym 200 toporów i 80 katas do tyłu - nie taka tragedia

Offline

 

#5 2008-04-02 22:14:31

DIUSEK

Administrator

Zarejestrowany: 2008-01-07
Posty: 21

Re: Ehh no sam nei wiem co o tym myślec...

wie ze nie ma szans wiec wolal oddac po dobroci i sobie dalej (przynajmniej przez jakis czas) budowac i bawic sie w sim city

Offline

 

#6 2008-04-02 22:51:01

Pomponiusz

Rada

Zarejestrowany: 2008-03-12
Posty: 131

Re: Ehh no sam nei wiem co o tym myślec...

Jak sie spytal jak oddaje sie osade - mogles odpisac ze musi Ci na moment podać hasło do swojego konta;D

Offline

 

#7 2008-04-02 23:30:10

endorse(gooras)

fioletowy

Zarejestrowany: 2008-03-12
Posty: 54

Re: Ehh no sam nei wiem co o tym myślec...

albo że musi nacisnąć czerwony guziczek

Offline

 

#8 2008-04-03 01:30:34

Trybanie

fioletowy

Zarejestrowany: 2008-03-13
Posty: 35

Re: Ehh no sam nei wiem co o tym myślec...

szkoda, że na to nie wpadłem ale chyba by sie zorientował

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl