ZŁOTY ESZELON & VIOLETOWA GWARDIA

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#1 2008-04-18 12:57:20

wojtekmoryn

Moderator

803203
Call me!
Skąd: Szczecin
Zarejestrowany: 2008-03-11
Posty: 291

decyzja rady fioletowych nr 2 - uchwalona

W związku z wprowadzeniem decyzji nr 1 - wprowadzającej wymogi dotyczące wojska wprowadza się nakaz rozbudowy osad wg. poniższego podziału.

Osada offowa - budujemy w niej wojo typu off (najlepiej stolica)
Osada deffowa - budujemy w niej wojo typu deff
Osada ekowa - jest nasza maszynka do produkcji surowców/

uwagi dotyczące osad:
offowa - rozbudowujemy zbrojownie i szkolimy wojo na maxa., plac turniejowy min. 10lev
deffowa - rozbudowujemy kuźnie i szkolimy wojo na maxa.

oczywiście w kuźni szkolimy jednostki typu deffowego a w zbrojowni jednostki typu offowego

proszę nie szkolić mi czasem toporków czy mieczy w kuźni

osada ekowa -rozbudowujemy tam infrastrukturę związaną z produkcją surowców i ich przesyłem do osad, budujemy fortyfikacje i rezydencje i nic WIęCEJ
osada ekowa ma produkować surowce i musi być przygotowana na obronę .

Oczywiście są to wytyczne, każda sytuacja każdego gracza musi być indywidualnie rozpatrywana wiele czynników ma wpływ na podjęcie decyzji gdzie jaka osada ma być.

ALE UWAGA NIE DOPUSZCZALNE JEST MIESZANIE PRODUKCJI WOJSK OFF I DEFF W JEDNEJ OSADZIE.
NALEżY SIę ZDECYDOWAć GDZIE PRODUKUJEMY DANE WOJO.

Jeśli gracz ma wymieszane wojo w osadach musi się zdecydować gdzie będzie budował swoją potęgę militarną. A wojo które jest w tej chwili musi w odpowiedni sposób wykorzystywać do akacji tak aby nie długim czasie sytuacja dojść do wymogów tej decyzji.

Moja propozycja np. należy fejkować tymi jednostkami które są zbędne w danej osadzie :-).


Rada Fioletowych


w imię zasad sk..........

Offline

 

#2 2008-04-18 12:58:21

wojtekmoryn

Moderator

803203
Call me!
Skąd: Szczecin
Zarejestrowany: 2008-03-11
Posty: 291

Re: decyzja rady fioletowych nr 2 - uchwalona

Keczup i Rosia proszę podzielić się graczami pod kontem ich kontroli, i w tym wątku proszę omawiajmy czarne owce co z nimi robić.


w imię zasad sk..........

Offline

 

#3 2008-04-18 17:39:23

keczup

Administrator

Zarejestrowany: 2008-01-29
Posty: 225

Re: decyzja rady fioletowych nr 2 - uchwalona

proponuje podział jakos na armie... w miare równo liczebnie... co Ty na to Rosia?

Offline

 

#4 2008-04-18 19:06:04

Rosia

Rada

Zarejestrowany: 2008-03-12
Posty: 152

Re: decyzja rady fioletowych nr 2 - uchwalona

tak byłoby najlepiej ale to wymagałoby wstępnej analizy armii chyba że tak z grubsza podzielić, wyślij mi PW na forum lub w grze żeby tutaj nie kontynuować naszych ustaleń. Ustalimy kto podzieli

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plpokoje w Bobolinie